A. Haava nim Pala Kool

Üldinfo
Kaart

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Õpilaskodu Lasteaed Töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (4)

Mairi Mandel

direktor
+372 56156059
mairi.mandel@palapk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Katrin Puusepp

juhiabi
+372 5134389
kool@pala.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Tiina Karu

lasteaia juhataja
+372 5011085
+372 53614355
pala.lasteaed@neti.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Kati Kirikal

sotsiaal- ja noortenõustaja
kati.kirikal@palapk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel
Õpetajad (18)

Angela Ader

inglise keel, arvutiõpetus
angela.ader@palapk.edu.ee


Liina Ainsalu

ajalugu, ühiskonnaõpetus
liina.ainsalu@palapk.edu.ee


Marve Juursalu

algõpetus
marve.juursalu@palapk.edu.ee


Tiina Karu

bioloogia
tiina.karu@palapk.edu.ee


Ave Kirikal

algõpetus
ave.kirikal@palapk.edu.ee


Ingrid Klandorf

füüsika, keemia, geograafia
ingrid.klandorf@palapk.edu.ee


Maila Kolberg

Inglise keel
maila.kolberg@palapk.edu.ee


Inna Lamp

vene keel
inna.lamp@palapk.edu.ee


Fred Nõmm

infojuht
fred.nomm@palapk.edu.ee


Merle Müür

matemaatika
merle.myyr@palapk.edu.ee


Virge Otsa

kehaline kasvatus
virge.otsa@palapk.edu.ee


Katrin Puusepp

muusika
katrin.puusepp@palapk.edu.ee


Merike Selgis

käsitöö ja kodundus, kunst
merike.selgis@palapk.edu.ee


Malle Sildver

algõpetus
malle.sildver@palapk.edu.ee


Ain Sööt

töö- ja tehnoloogiaõpetus
ain.soot@palapk.edu.ee


Killu Vunk

kehaline kasvatus
killu.vunk@palapk.edu.ee


Helle Värs

õpiabi
helle.vars@palapk.edu.ee


Leili Lind

eesti keel
leili.lind@mail.ee

Lisainformatsioon: 

9. klassi eesti keele õpetaja

Õpilaskodu (4)

Virge Otsa

õpilaskodu juhataja ja kasvataja
virge.otsa@palapk.edu.ee


Urve Tomson

õpilaskodu kasvataja


Siiri Lokk

koristaja


Eha Saar

õpilaskodu kasvataja

Lasteaed (10)

Tiina Karu

lasteaia juhataja
+372 5011085
+372 53614355
pala.lasteaed@neti.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Malle Tamm

lasteaiaõpetaja


Eve Eres

lasteaiaõpetaja


Maie Müürsepp

lasteaiaõpetaja


Eve Odrest

lasteaiaõpetaja


Jane Kiigjõe

lasteaiaõpetaja


Terje Saar

abiõpetaja


Malle Leppik

abiõpetaja


Terje Sirgo

abiõpetaja


Agnes Kivirand

majahoidja

Töötajad (10)

Monika Nõmm

majandusjuhataja
7734653
5215690
monika.nomm@pala.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Peep Päll

võimla komandant
5117144


Tiia Nõmm

kokk


Laura Tõnisson

abitööline


Märt Tõnisson

remonditööline


Elsa Rüütli

majahoidja


Sirje Kotselainen

koristaja


Maarika Aasmaa

koristaja


Reelika Jürgenson

koristaja


Ivika Kotselainen

aednik

A. Haava nim Pala Kool

Üldinfo
Kaart

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.