A. Haava nim Pala Kool

Üldinfo
Kaart

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Õpilaskodu Lasteaed Töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (3)

Mairi Mandel

direktor
+372 56156059
mairi.mandel@palapk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Katrin Puusepp

juhiabi
+372 5134389
kool@pala.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Tiina Karu

lasteaia juhataja
+372 5011085
+372 53614355
pala.lasteaed@neti.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel
Õpetajad (21)

Liina Ainsalu

ajalugu, ühiskonnaõpetus
geograafia
inimeseõpetus
loodusõpetus
liina.ainsalu@palapk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

8. klassi klassijuhataja


Marve Juursalu

algõpetus
draama
eesti keel ja matemaatika 4.kl
marve.juursalu@palapk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

2. klassi klassijuhataja


Tiina Karu

bioloogia
inimeseõpetus
tiina.karu@palapk.edu.ee


Ave Kirikal

algõpetus
ave.kirikal@palapk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

3. klassi klassijuhataja


Airi Lehemets

Sotsiaal-ja noortenõustaja
airi.lehemets@palapk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

7. klassi klassijuhataja


Siiri Menind

Inglise keel
siiri.menind@palapk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

4. klassi klassijuhataja


Ingrid Klandorf

füüsika
keemia
loodusõpetus
ingrid.klandorf@palapk.edu.ee


Maila Kolberg

Inglise keel
maila.kolberg@palapk.edu.ee


Inna Lamp

vene keel
inna.lamp@palapk.edu.ee


Fred Nõmm

arvutiõpetus
infojuht
fred.nomm@palapk.edu.ee


Merje Ottson

Inglise keel
loodusõpetus
merje.ottson@palapk.edu.ee


Merle Müür

matemaatika
merle.myyr@palapk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

9. klassi klassijuhataja


Virge Otsa

kehaline kasvatus
virge.otsa@palapk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

6. klassi klassijuhataja


Katrin Puusepp

muusika
katrin.puusepp@palapk.edu.ee


Merike Selgis

käsitöö ja kodundus, kunst
merike.selgis@palapk.edu.ee


Malle Sildver

algõpetus
malle.sildver@palapk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

1. klassi klassijuhataja


Ain Sööt

töö- ja tehnoloogiaõpetus
ain.soot@palapk.edu.ee


Killu Vunk

kehaline kasvatus
killu.vunk@palapk.edu.ee


Helle Värs

õpiabi
helle.vars@palapk.edu.ee


Leili Lind

eesti keel
leili.lind@mail.ee

Lisainformatsioon: 

9. klassi eesti keele õpetaja


Triin Rannamaa

eesti keel
triin.rannamaa@palapk.edu.ee

Lisainformatsioon: 

5. klassi klassijuhataja

Õpilaskodu (4)

Virge Otsa

õpilaskodu juhataja ja kasvataja
virge.otsa@palapk.edu.ee


Urve Tomson

õpilaskodu kasvataja


Siiri Lokk

koristaja


Eha Saar

õpilaskodu kasvataja

Lasteaed (10)

Tiina Karu

lasteaia juhataja
+372 5011085
+372 53614355
pala.lasteaed@neti.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Malle Tamm

lasteaiaõpetaja


Eve Eres

lasteaiaõpetaja


Maie Müürsepp

lasteaiaõpetaja


Eve Odrest

lasteaiaõpetaja


Jane Kiigjõe

lasteaiaõpetaja


Terje Saar

abiõpetaja


Malle Leppik

abiõpetaja


Terje Sirgo

abiõpetaja


Agnes Kivirand

majahoidja

Töötajad (10)

Monika Nõmm

majandusjuhataja
7734653
5215690
monika.nomm@pala.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Peep Päll

võimla komandant
5117144


Tiia Nõmm

kokk


Laura Tõnisson

abitööline


Märt Tõnisson

remonditööline


Elsa Rüütli

majahoidja


Sirje Kotselainen

koristaja


Maarika Aasmaa

koristaja


Reelika Jürgenson

koristaja


Ivika Kotselainen

aednik

A. Haava nim Pala Kool

Üldinfo
Kaart

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.