Rattamaraton 2021 08. oktoober fnadmin

6. oktoobril toimus koolis 17. Pala Noortemaraton.  Läbiti kümne kilomeetri pikkune maastikurada, kus nii mõnedki tõusud olid eriti järsud ning ratast tuli käekõrval lükata. Raskused aga takistuseks ei saanud ning tahtejõud võitis! Suuremad poisid läbisid raja isegi kaks korda. Ilmataat oli meiega helde ning sõitjaid soosis taganttuul. Esimese klassi õpilased veel ratastel ei olnud, kuid matkasid metsaradadel ning ergutasid raja ääres sõitjaid. Medali said finišis kaela kõik rattamaratonil osalenud 66 õpilast. Iga vanuseklassi tublimad said poodiumile ning kõige kiiremad võidukarika. Vanuseklasside võitjad olid Kerli Tooming, Sebastian Argel, Sandra Malene Ottson, Aaron Menind, Heleen Marii Märtinson, Sten Juhkov, Eliise Värk, Sebastian Sildver.

Täname kooli töötajaid, rajameistreid  ja toetajaid.  Uuel aastal uue hooga!

Täname kooli töötajaid, rajameistreid  ja toetajaid.  Uuel aastal uue hooga!