10. Spelling Bee 10. mai AdminM

03.05 toimus Ülenurme Gümnaasiumis 10ndat korda maakondlik 3. klasside inglise keele võistlusmäng Spelling Bee. Kohal oli 15 võistkonda üheteistkümnest Tartumaa koolist. Üritus algas õpilaste poolt ettevalmistatud laulude ja salmidega. Seejärel pandi oskused proovile ristsõnade lahendamises, QR-koodi mängus, teadmiste kahootis, spellimises - igas neist toodi välja 3 paremat tiimi. Pala kooli meeskond koosseisus Kert Kolk, Jakob Argel, Krister Labi oli QR-koodi mängus jagamas 2.-5. kohta. Oli väga vahva hommikupoolik teiste koolide õpilaste ja õpetajatega, kellest ka ühispilt! Õpilasi juhendas õpetaja Siiri Menind.